• Maze

Merhaba,

Discord üzerinde yapt─▒─č─▒n─▒z önerilerin chatin ak─▒┼čkanl─▒─č─▒ ile kayboldu─čunu gözlemledim. Kal─▒c─▒ olmas─▒ arac─▒l─▒─č─▒ ile HCLB hakk─▒nda istek ve önerilerinizi bu konu alt─▒ndan yazabilirsiniz.

• Davutov├«c

Haftal─▒k gol, asist, ve defans liderlerinin profillerine belli bir ölçekte puan i┼členmesi hakk─▒nda bir öneride bulunaca─č─▒m. Böylece lige yeni kat─▒lacak tak─▒mlar aras─▒ rekabet de artar ve bunun HCLB ye de katk─▒s─▒ olur diye dü┼čünüyorum.

• RizaL

Hp odalar─▒ aç─▒lmal─▒.Bu odalara girmek için belli bir puan belirlenmeli.

• MacTavish

Discord sunucumuzda bulunan #s─▒kça-sorulan-sorular k─▒sm─▒yla alakal─▒ bir öneri yapmak istiyorum.Baz─▒ Oda Adminlerinden de bu soruyu duydum.V3 big haritas─▒n─▒n aç─▒lmas─▒n─▒ sa─člayan kod olan
    "!v3harita" kodunu yukar─▒da belirtmi┼č oldu─čum bölüme eklenmesi gerekti─čini dü┼čünüyorum.Böylece hem bu koda daha h─▒zl─▒ ula┼č─▒labilir hem de yeni admin olan arkada┼člara da kolayl─▒k olur.

• Sosyopat

Admin arkada┼člardan güvendikleriniz düzgün insanlar─▒ veya eski olanlar─▒ eski admin yetkilerinin verilmesini öneriyorum çünkü ┼čuan biz adminlerde baz─▒ yetkiler yok ve bu konuda s─▒k─▒nt─▒ çekiyoruz , bir ┼čey yapam─▒yoruz. Mesela adam banlama , yeni üye yetkisi verme , vs vs. Daha radikal kararlar al─▒nmas─▒n─▒ istek ve arzular─▒mla öneriyorum. 

• ZYRAA

Haftal─▒k gol, asist, ve defans liderlerinin profillerine belli bir ölçekte puan i┼členmesi hakk─▒nda bir öneride bulunaca─č─▒m. Böylece lige yeni kat─▒lacak tak─▒mlar aras─▒ rekabet de artar ve bunun HCLB ye de katk─▒s─▒ olur diye dü┼čünüyorum.

• Marj

kodes +1

• Marj

kodes +1

• H2O

Daic +1

• alfo

Discord sunucusunda tak─▒m ar─▒yor k─▒sm─▒ de─čilde oyuncu ar─▒yorum k─▒sm─▒ olsa,tak─▒mlar tek tek oyuncu aramakla u─čra┼čmasa daha iyi olabilir direkt olarak tak─▒m─▒n tüm bilgilerini ve ihtiyaçlar─▒n─▒ yazar─▒z ilgilenen özelden yazar

• Wiaz

Daic +1

• DonTWorry

Biliyorum benden önceki arkada┼člar farkl─▒ farkl─▒ konulara de─činmi┼čler fakat ben de e─čer öyle bir sistem ayarlanabiliyorsa örnek vererek aç─▒klayaca─č─▒m: Bir ki┼či rakip tak─▒m─▒n kalesine ┼čut çekti ve top kaleciye çarpt─▒ veya kalecinin vuru┼čuyla içeri girdi. Bu tür durumlarda gol ┼čutu çeken ki┼čiye de─čil kaleciye ,yani defans oyuncusuna, say─▒l─▒yor. Bunun olmamas─▒n─▒ en az─▒ndan çarpma durumunda og say─▒lmamas─▒n─▒ talep ediyorum vuru┼ču yazd─▒m ama genede og say─▒labilecek nitelikte oldu─ču için yazmad─▒m sayabilirsiniz.

Te┼čekkürler.

• FuRY

Kodes +1

• SARA

Kodes  +1

• Just

Just +1, oh wait ben bi┼čey yazmam─▒┼č─▒m ki

• Davutov├«c

Ligde maç oynanan haftalar için her hafta "haftan─▒n golü, asisti veya kurtar─▒┼č─▒" seçimi yap─▒labilir. Lige de renk kataca─č─▒n─▒ dü┼čünüyorum.

• -R.Quarejma-

Antreman Odalar─▒ Aç─▒ls─▒n Art─▒k 

• ╬╣đ╝p╬▒ct├╣s­čĺľ

tak─▒m dcleri kals─▒n ama hz yapmak isteyen tak─▒mlar için 2 tane hz odas─▒ aç─▒ls─▒n (bunlar sürekli ┼čifreli olsun ve odalar─▒n ┼čifresi sadece tüm tak─▒m kaptanlar─▒na verilsin) hz yapacak tak─▒mlar bu odalarda yaps─▒nlar public odalar ise oynamak isteyen oyunculara kals─▒n xd

• Krebya

Sinaaa─čn zlatan─▒n dedi─či do─čru odalar─▒n hepsini publice vermektense dcye ait Bi tak─▒m odalar─▒n bulunmas─▒ fikrini bende destekliyorum odalar dolu ama içi bo┼č oluyor öteki türlü 

• Obyvante

Resmi Haxball Club Discord sunucusunda "┼×ikayetler" ad─▒ alt─▒nda bir kanal aç─▒labilir. Genellikle odalar hakk─▒nda ┼čikayetleri(Oda içi kavga, küfür, oyunbozanl─▒k vs.) kapsayabilir.

• dwayne

Tak─▒mlara özel kanallar aç─▒lmas─▒ ile birlikte kimin hangi odada oldu─čunu bilemememiz gibi bir durum var. Daha önceden de söylenmi┼čti. Buna çözüm olarak Discord sunucusunda herkesin hangi odada oldu─čunu bildirmesi için aç─▒lm─▒┼č bir yaz─▒ bölümü olmal─▒ ve tak─▒m kanallar─▒nda bulunan her admin hangi odada oldu─čunu bu bölüm üzerinden bildirmeli. Bu ┼čekilde sorun çözülebilir.. Sohbet alan─▒ da i┼čgal edilmemi┼č olur. 

• J├ÂnT├╝rk

HAXBALL CLUB MOB─░L UYGULAMASI  

• Maze

-R.Quarejma- ve figueroa'in istekleri gerçekle┼čtirildi.

• ┼íubw├óy

─░statistiklerin siteye minimum sürede yans─▒mas─▒ için bot üyelerin silinmesini talep ediyorum. En basitinden DC'de 8-9 tane AsenJo var. Bildi─čime göre üyeler çok oldu─čundan taramas─▒ çok sürüyor ve istatistikler geç yans─▒yor. Bu olursa iyi olur.

• J├ÂnT├╝rk

oda adminlerinin herekse a─▒k sesli kanalrra da olamy─▒┼č─▒ odalarda bi düzensizlik yaratd─▒─č─▒ a┼čikar bunun için tak─▒m odalar─▒nda bulunan oda admnileri için bir yaz─▒ kanal─▒ aç─▒l─▒p girdi─či zaman  ODA #7 AKT─░F G─░R─░┼× YAPTIM ç─▒k─▒┼č yapt─▒─č─▒zaman ODA #7 ÇIKI┼× YAPTIM ┼čeklinde yazarsa daha da düzene oturtulur böylece üyeler daha rahat ve adminerlin gözetimi alt─▒nda oynam─▒┼č olur

• Kiichi

Yap─▒lmas─▒ ne kadar mümkün bilmiyorum ama akl─▒mda kalmamas─▒ için söylemek istiyorum.Discord kanallar─▒nda X ki┼či ┼ču oyunu oynuyor gibi , HCLB kanal─▒nda ki┼čilerin yan─▒nda 3.odada oynuyor tarz─▒nda bir uygulama yap─▒labilir mi merak ediyorum.Böylece kimlerin hangi odada oynad─▒─č─▒n─▒ görmemiz daha kolay olur.

• Davutov├«c

HCLB discordunda “Türkiye Süper Ligi” konu┼čulmas─▒n─▒n yasaklanmas─▒n─▒ öneriyorum. Ya┼čad─▒─č─▒m─▒z ülkenin Türkiye oldu─čunun fark─▒nda olal─▒m. Hangi platform olursa olsun futbol konu┼čulunca daima kar┼č─▒t görü┼čler çat─▒┼č─▒yor, tats─▒zl─▒klar ya┼čan─▒yor. Bunu kal─▒c─▒ olarak önlemenin tek yolu bu maalesef. ─░ki taraf da sayg─▒ gösterse de görü┼čler farkl─▒ oldu─ču için bir zamandan sonra sayg─▒ da önemini yitiriyor bu konuda..

• MacTavish

Ben bu konuyla ilgili bir öneri zaten yapm─▒┼čt─▒m ancak yinelemek istiyorum.Sebep olarakta son zamanlarda bu harita kodunun s─▒kça sorulmas─▒.V3 ve Mrs  haritas─▒n─▒n aç─▒lmas─▒n─▒ sa─člayan kod olan
    "!v3harita" kodunu #s─▒kça-sorulan-sorular bölümüne eklenmesi gerekti─čini dü┼čünüyorum.Böylece hem bu koda daha h─▒zl─▒ ula┼č─▒labilir hem de yeni admin olan arkada┼člara da kolayl─▒k olur.

• Jeremy

oda adminlerinin istatistik için insanl─▒klar─▒ndan taviz vermemesini öneririm.

• pina

Jeremy +1

• Mikic

ÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőMaçlardan önce, tak─▒m oyuncular─▒n─▒n biriyle röportaj yap─▒l─▒p maçtan 1-2 saat önde dcde payla┼č─▒lmal─▒. Maçlardan 1-2 gün sonra da gazete ç─▒kart─▒lmal─▒d─▒r.

• c11

YouTube kanal─▒na eklenen videolar─▒n alt─▒na maç─▒ anlatan ve yorumlayan üyelerin nickleri aç─▒kça yaz─▒ls─▒n ,bazen söylemeyi unutuyorlar veya söylediklerinde anla┼č─▒lm─▒yor

• x_Grados_x

hesab─▒m─▒ nas─▒l onaylatabilirim söylermisiniz ?? kick at─▒p duruyo B.O.T yard─▒m !!

• benoes

v4 ligi istiyoruz @đ╗ĐÄđ┤đŞđŻđ░

• c11

Bir önceki önerime çok bir tepki gelmedi,olsun gördü─čüm ┼čeyleri yazmaya devam edece─čim :). Discord da #duyurular bölümüne oynanacak maçlar─▒n saatleri (wc ler dahil) ve wc kullanan tak─▒mlar yaz─▒l─▒rsa ,yani #duyurular daha aktif kullan─▒l─▒rsa daha verimli olur .Te┼čekkürler.

• benoes

yeni sezonun ismi mer turgut çak─▒r & eren aç─▒kgöz sezonu olabilir

• benoes

y─▒l─▒n oyuncusu seçilir kazanana 1 ayl─▒k adminlik verilir

• benoes

gol müziklerini tak─▒mlar belirlesin

• kereste

mavi tak─▒mdayken afk kal─▒nm─▒yor! sadece k─▒rm─▒z─▒ tak─▒mdayken ya da specteyken kal─▒nabiliyor

• Fizzy

Selamun aleykum say─▒n adminler.Bugün Mrs  Odas─▒nda Olan s─▒k─▒nt─▒dan bahsedicem.Mrs Oyunundaki kurallara uyulmuyor.Bunla ilgilenirseniz seviniriz

• ÔÖĽXsouLiXÔÖĽ

@đ╗ĐÄđ┤đŞđŻđ░ 2-3 haftad─▒r dcde banl─▒y─▒m sebebinide bilmiyorum art─▒k aç─▒labilirmi rica ediyorum hiçbir dc kural─▒n─▒ ihlal etmedim

Bir cevap yaz─▒n

Bu konuyu cevaplamak istiyorsan─▒z ├╝ye giri┼či yap─▒n ve ya kay─▒t olun.