• ╬ś╬á╬Ť╬ľ

Selam!

Bu ba┼čl─▒k alt─▒nda HCLB odalar─▒nda oyun oynuyorken ya┼čad─▒─č─▒n─▒z, çözülmesini istedi─činiz sorunlardan bahsedebilirsiniz.

Mant─▒kl─▒ olunuz ve kullanman─▒z gereken ┼čablon a┼ča─č─▒dad─▒r.

HCLB odalar─▒nda oda admini varken: 

HCLB odalar─▒nda oda admini yokken: 

• Sly

adminlerin spec kalmamak için oyuncu banlamar─▒ndan rahats─▒z─▒m!

• Maddison

profili nereden onaylayaca─č─▒m

• ZekKinG

adminler arkada┼člar─▒ gelecek diye adam ç─▒kar─▒yor oynarken . yaz─▒k.

• ╬ś╬á╬Ť╬ľ

@Maddison - haxballclub.com'a kaydoldu─čun nickinle odaya girmen gerekiyor. Daha sonra belirli bir süre içerisinde sitede üstte yer alan "v3 | HCLB odas─▒na giri┼č yapan siz misiniz ?" sorusunun yan─▒ndaki evete t─▒klaman profilini e┼čle┼čtirmen için yeterli.

@ZekKinG - Discord sunucunda sesli kanallarda olanlar─▒n odalarda oynama hakk─▒nda öncelikleri var. Kazanan tak─▒mdaki random oyuncusuysan müsade ancak 7 üye 1 random olmas─▒ halinde olabilir. Zaten Discord'ta bir sesli kanaldaysan oda admini olman fark etmeksizin senden müsade istenemez. Buradaki önemli nokta odadayken ayn─▒ zamanda herhangi bir sesli kanalda bulunmak.

• ´╝│´╝ą´╝ź´╝»

odalarda admin nas─▒l olunur ?

• Mu─čdat├çelik

hocam 1 hafta önce 20 ping al─▒yordum ┼čimdi 80 ping al─▒yorum ip adresinin yeri mi de─či┼čti download 7mbps 30mbpsde di─čeri i┼čte 

• gucur

adminlerin zora gelince odadan cikmasi, fakat kendi rakipleri sakat ve acemilerden olusunca 30 mac odada kalip istatistik kasmasi acizlikten ote. oda guzel olsun admini yenelim 2 mac sonra !bb ama admin odaya gelsin oda acemi ve kasitli olarak kotu oynayanlarla dolsun umrunda olmaz. bunu 3-4 kere yasadim odalara gireli 1 hafta oluyor zaten :DD coluk cocuktan admin yapmayin onerim budur

• gucur

@Mu─čdatÇelik

Bildi─čim kadar─▒yla sunucunun yeri de─či┼čti. 

• Slavyana

HCLB odalar─▒nda oda admini varken: Maç biter bitmez ç─▒kt─▒klar─▒nda oda bozuluyor. ayarlay─▒p ç─▒ks─▒nlar.

HCLB odalar─▒nda oda admini yokken: Troll hesaplar, chat spamlama... adminlerin daha çok odalar─▒ gezmesi laz─▒m

• Plux

Odalarda küfürler,hakaretler havada uçu┼čuyor.Discord'a yaz─▒yoruz 15-20 dakika sonra geliyorlar.Ya admin say─▒s─▒n─▒ artt─▒r─▒n ya da adminlere uyar─▒ çekin.Rahat maç oynayal─▒m.

• Plux

Zlatan─░brahimovic isimli admin arkada┼ča da ders mi veriyorsunuz ne yap─▒yorsunuz bilmem ama adminli─či/oda yönetmeyi bir ö─čretin derim.

• Slesh

Adminleriniz velet tayfa.Kendilerini süperstar,tanr─▒,ilah,mehdi ilan ediyolar.Bence siz dükkan─▒ kapat─▒p i┼či b─▒rak─▒n.Oyunu mahvettiniz.

• Slesh

Ele┼čtiriye de aç─▒k olunuz.─░nsanlar sizi ele┼čtiriyor diye discorddan at─▒p,forumdaki profillerini siliyorsunuz.Unutmay─▒nki biz olmaz isek i┼čsiz kal─▒caks─▒n─▒z.

• Bira

ADM─░NLERDEN ┼×─░KAYETÇ─░Y─░M ÖZELL─░KLE FURY M─░D─░R FRUY M─░D─░R ODAYA G─░RER G─░RMEZ BANLIYOR KAÇ SENED─░R OYNADI─×IM OYUNA GER─░ DÖNDÜM AMA BÖYLE K─░┼×─░LERE ADM─░NL─░K VER─░LMES─░ KADAR SAÇMALIK OLAMAZ ─░LG─░LEN─░LS─░N ÜYE KAYBETMEKTEN BA┼×KA B─░R ┼×EY DE─×─░L ODAYA G─░RER G─░RMEZ K─░CKLEMEK NED─░R !!!!!!!!!!!!!!

• Just

@Bira - Odaya girer girmez kicklenmenizin sebebi büyük ihtimalle, o s─▒rada sesli kanaldan gelicek biri oldu─ču içindir. Bizim sesli kanallar─▒m─▒zdan gelicekler öncelikli oldu─ču için o s─▒rda gelicek birisi varsa girdi─čininiz gibi kick yiyebilirsiniz.

• Tunahann1

admin nas─▒l olunuyor lütfen cevap verin

• Tunahann1

admin nas─▒l olunuyor lütfen cevap verin

• PacifiC

Arkada┼člar ben bu siteye üye olmama ra─čmen odalara girince profilini onaylat diyor yukarda onayla diyorum sayfay─▒ yeniliyor ne yapmam laz─▒m yard─▒m edin.

• PacifiC

Selamun Aleuküm Onaz Abi Konu ─░le Alakas─▒z Ama Ben Dcde Küfür Etmedi─čim Halde Banland─▒m Benimle ─░leti┼čime Geçermiisn

• Miralay

HLCB ODA ADM─░N─░ VARKEN : Çok çok odan─▒n alt─▒nda kalm─▒┼č karde┼člerimizin oyundan kicklenmesi ( Not : Alt─▒n─▒ çiziyorum çok dü┼čük seviyede olan topa vurma tu┼čunu bilmeyen veya oyuncuyu ilertemeyecek kadar oyuna yeni ba┼člam─▒┼č )

HLCB ODA ADM─░N─░ YOKKEN : Botun küfür korumas─▒na birkaç kelime daha eklenmeli çünkü küfür edilse dahi ban yemiyor. Ayr─▒ca spam korumas─▒ da ekleyebilirsiniz , spam korumas─▒n─▒ uzun tutmal─▒s─▒n─▒z çünkü bazen normal konu┼čanlar─▒ da atabiliyor

• coffeeMuffin

HCLB oda admini varken : adminler varsa arkada┼člar─▒yla ya da adminlerle oynuyor, herhangi birisi odaya girip hakk─▒yla sistem gere─či ayn─▒ tak─▒ma gelirse bir gol yese hemen bu arkada┼č─▒ ya at─▒yor ya k─▒z─▒yor ya spec koyuyor 

HCLB oda admini yokken : oyuncular ( admin varken böyle oldu─čunu görmelerinin de etkisi var) tak─▒m arkada┼člar─▒yla iyi geçinmiyor , küfür ve hakaret bir yana , pas hatas─▒ yapan veya yanl─▒┼č yerde x bast─▒─č─▒ndan dolay─▒ kk atanlara acemi deyip tak─▒m arkada┼člar─▒yla kötü geçiniyorlar ve oyunun tad─▒ kalm─▒yor, kaybetmek bir yana(ki böyle olunca kaybetmeye mahkum olursunuz) oyun oynanm─▒yor, ...

Dcden gelmelere ya da yeni ba┼člayanlara falan itiraz─▒m yok gereksiz bahaneler aram─▒yorum ama okunas─▒ olmayan önemsiz bir mesaj da deildir bu, madem ki art─▒k bu oyunda yetkili görevliler var , lütfen 'oyun' olmaktan ç─▒kmas─▒na müsaade etmeyin , bu , sizin elimizde deil ki┼čisel diyece─činiz deil aksine sizin elinizde olan ve ben ve baz─▒ arkada┼člar─▒n oyununu mahvetmekten kurtaracak olan baz─▒ dü┼čünce, istek ve hareketleri gerektiriyor o kadar, en az─▒ndan okuyun, en az─▒ndan okuyana , birazc─▒k fazlas─▒n─▒ yap─▒p anlayana ve mümkünse tepki deil de cevap verene ┼čimdiden te┼čekkür ederim...

• Just

@Miralay - Çok çok odan─▒n alt─▒nda kalm─▒┼č karde┼člerimizin kicklenmesi diye bir kural getirirsek kar─▒┼č─▒kl─▒k olur 100+ admin var, kime göre neye göre bu k─▒stas─▒ yapaca─č─▒z ? Zaten çok çok oyunu bilmeyen yeni ba┼člayan arkada┼člar odalarda sonsuza kadar beklemiyor.Ben de kar┼č─▒la┼č─▒yorum 2-3 maç sonras─▒nda odadan ç─▒k─▒yorlar genelde. Bu yüzden odalar─▒m─▒z da acemileri banlamamaya devam edece─čiz

Botun küfür korumas─▒na di─čer kelimeleri eklemeyi elbette bizde dü┼čündük fakat ne kadar eklesekte bizim çok zeki insan─▒m─▒z (!) bunu bir ┼čekilde nokta koyarak bo┼čluk b─▒rakarak say─▒lar ekleyerek geçmeyi ba┼čarabiliyor bunu eklemeye kalkarsak yüzlerce belki binlerce olas─▒l─▒─č─▒ var onun için bu olay için ba┼čka bir çare dü┼čünülüyor ┼ču s─▒ralarda.

@coffeeMuffin - Adminlerin arkada┼člar─▒yla oynamas─▒ kadar do─čal bir ┼čey yok, sizlerde sesli kanallara kat─▒l─▒p arkada┼č edinip ayn─▒ ┼čekilde oynayabilirsiniz, bunun d─▒┼č─▒nda kötü oynayan veya gol yiyenleri odadan atmak tak─▒mdan ç─▒karmak bunlar adminlerin yapmas─▒ yasak olan ┼čeyler. Bunlar─▒ Discord üzerinde Admin Al─▒m─▒ & ┼×ikayetler rolü olan arkada┼člara iletirseniz gere─či yap─▒l─▒yor. Bunun d─▒┼č─▒nda bu konuda genelleme yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ dü┼čünüyorum, elbette arada yapan arkada┼člar─▒m─▒z ç─▒kabilir ama bunu genele yayman─▒z yanl─▒┼č.

Admin yokken olan olaylardan haberimiz var ┼čikayet geldikçe gidip odalardan uzakla┼čt─▒rmaya çal─▒┼č─▒yoruz, bunun d─▒┼č─▒nda bu konu hakk─▒nda @Miralay arkada┼č─▒m─▒za yazd─▒─č─▒m cevab─▒n ayn─▒s─▒n─▒ verebilirim. Küfür, hakaret ve nezaketsizli─či minimum düzeye indirmek için çal─▒┼č─▒yoruz.

• Tosun#Acemi

Hesab─▒m─▒ onayl─▒yorum, ayn─▒ nick ile giri┼č yapmama ra─čmen her türlü kick yiyorum onaylamad─▒n─▒z diye. Neden böyle oluyor ?

• LEOCR

HOCAM BEN─░M PROBLEM─░M HAXXBALCLUB UYGULAMASINI ─░ND─░RD─░M AMA UZAKLIK AYARLAYAMIYORUM GOOGLEDE %75 LE OYNUYORDUM AMA UYGULAMADA AYARLANMIYOR

• sagokafkef

HCLB odalar─▒nda oda admini varken: 

Kumsal nickli oda admini ''troll'' oldu─čum gerekçesiyle beni odadan kickledi. Niçin ''troll'' oldu─čuma dair mant─▒kl─▒ bir aç─▒klama yapmas─▒ için tekrar odaya girip sordum, bu sefer de odadan banlad─▒. Odada ''teneke'' nickli admin de bulunmas─▒na ra─čmen bu olumsuz davran─▒┼ča hiçbir ┼čekilde müdahele etmedi. Odadaki birçok ki┼či de hakl─▒ oldu─čumu dü┼čünüyordu.

HCLB odalar─▒nda oda admini yokken: 

Odada afk kalan arkada┼člar─▒n 2-3 maç sonunda odadan kicklenmesi iyi olabilir. 

• Just

@sagokafkef - ┼×ikayetleri ┼čuan için discord üzerinden al─▒yoruz sadece. HCLB discord sunucusunda Admin Al─▒m─▒ & ┼×ikayetler rolü bulunan arkada┼člara yazarsan─▒z,┼čikayetiniz bir çözüme kavu┼čturulabilir.

Oda içerisinde !afk komutunu yaz─▒p uzun süre gelmeyip yer i┼čgal edenler hakk─▒ndaki ┼čikayetinizi teknik konular ekibine iletece─čiz.

• JT

ben neden banland─▒m dc den hiçbir┼čey yapmadan

• JT

ben neden banland─▒m dc den hiçbir┼čey yapmadan

• Just

@JT - Ayn─▒ gün içerisinde seni rakip tak─▒mlar─▒ a┼ča─č─▒lay─▒c─▒ hakaret içeren profil resmi kulland─▒─č─▒n için discord sunucusundan iki kere kickledim. 1-2 saat sonra görsellerden bir tanesini genel sohbete att─▒─č─▒n için ban yedin. 18 Ekim 2019 ak┼čam─▒na kadar yasakl─▒s─▒n. 

• ????????

Ben bir kaç odadan ban yedim bot taraf─▒ndan ama fark─▒nda bile de─čilim salak gibi bir kelimenin beni banlatabilece─činden gerçekten fazlas─▒yla can s─▒k─▒c─▒ arkada┼člar─▒mla ┼čakala┼č─▒rken bile ban yeme riskim var . Ban yedi─čim B.O.T odalar─▒na tekrar giri┼č yapmak istiyorum çünkü kas─▒tl─▒ bir hakaret etmedim ço─ču oda da elim çarpsa 2-3 harf yan yana gelse ban yiyoruz ben B.O.T  odalar─▒ndan yemi┼č oldu─čum ban─▒n kald─▒r─▒lmas─▒n─▒ istiyorum çünkü baz─▒ odalarda ben bile ban yemedim yurttay─▒m ayn─▒ interneti kullan─▒yoruz adam küfür edip banlan─▒yor ayn─▒ a─čda oldu─čum için bende giremiyorum bu saçmal─▒─ča çözüm bulun 

Bir cevap yaz─▒n

Bu konuyu cevaplamak istiyorsan─▒z ├╝ye giri┼či yap─▒n ve ya kay─▒t olun.